Divadlo KaSia: Stratený kožuch zajka Fajka

Popis akcie

Pozývame všetky deti a ich rodičov na predstavenie z dielne Divadlo KaSia: Stratený kožuch zajka Fajka.
Keď je raz niekomu chladno, isto mu niečo chýba. Jednému svetrík, inému deka, niekomu objatie a ďalšiemu – kožuch. Úbohý zajko Fajko sa nechá presvedčiť hadíkom Vadíkom, že jediným pravým zohriatím sú kamaráti. A tak zajko blúdi lesom a hľadá kamarátov, ktorí ho zohrejú. Stretne mnohých, ale ako to dopadne – to vám prezradí strážkyňa lesa Katlinka v rozkošnom príbehu zajka Fajka.
Vstupné 3,00 € (Len na mieste)
Dĺžka cca 45 minút.
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Karlova Ves si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy a fotografie, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti.
Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Karlova Ves a Kamel Klub a v periodiku Karloveské Noviny, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácií o podujatiach v súlade s § 12 ods. 3 zákona č.40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.

Začiatok akcie

16. Oct 2022 10:00

Koniec akcie

16. Oct 2022 11:00

Cena vstupného

3,00 €

Zakúpenie vstupenky

https://www.facebook.com/events/507448254181289